MIKOŁAJ W NASZYM HOSPICJUM

Ilustracja do informacji: MIKOŁAJ W NASZYM HOSPICJUM
Po raz kolejny dzieci wesoło spędziły spotkanie z Mikołajem.
8 grudnia Mikołaj zawitał ze swoją świtą- tym razem byli to studenci drugiego roku Animacji Kultury na wydziale Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu- do naszego Hospicjum. Podczas radosnej zabawy czas mijał szybko . Była i wesoło i pracowicie: dzieci uczyły się pakować prezenty, ozdobiły trzy piękne anioły, które skrzą się kolorowo zachęcając do uśmiechu.
Mikołaj wraz z Panią dyrektor Anną Kwiatek wręczył wymarzone prezenty.  Serdecznie  podziękowania kierujemy również do Pani dr Anny Korlak–Łukasiewicz, która od lat koordynuje współpracę studentów  Uniwersytetu Zielonogórskiego z naszym hospicjum.

9 Galeria zdjęć: MIKOŁAJ W NASZYM HOSPICJUM 2014